Endüstriye Yönelik Mühendis Adayı Yetiştirme Programı

08 Mayıs 2023

Teorik bilgiyi pratik uygulamalar ile buluşturup, daha donanımlı mühendislerin yetişmesi için hazırladığımız "Endüstriye Yönelik Mühendis Adayı Yetiştirme Programı"nı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve İzmir-Manisa bölgesindeki firmaların desteği ile hayata geçiriyoruz.

🤝 Fikir aşamasından sadece 2 ay gibi kısa bir süre sonra uygulamaya geçmesinde emeği geçen ve bizleri destekleyen başta Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç ve MBCÜ İstihdam ve Kariyer Koordinatörlüğü Koordinatörü Prof. Dr. Osman Çulha olmak üzere tüm Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğretim görevlilerine ve destek veren firmalara teşekkür ederiz.

🌎 Bu programı benzer şekilde İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Ankara'da da hayata geçirmek için bu illerdeki üniversiteler ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Programı uygulamak veya fikir ve önerileri ile destek vermek isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Program detayları: https://lnkd.in/dEzzjwXZ

Destek veren firmalar
Kocaer Steel, Norm Holding, Izeltas A.S., SARIGÖZOĞLU A.Ş., Dikkan Group, Dikkan Valve, EKO Grup Şirketleri, MANİSA MAKİM, Teknika Plast , Sertur Plastik, Manisa Teknokent

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.