NETFORM Mühendislik Makine Metal, 2010 yılında kurulmuş olup, imalat sektörüne yönelik faaliyetlerimiz kapsamında soğuk şekillendirme, sıcak dövme, sac şekillendirme, roll form, kaynak ve eklemeli imalat uygulamaları için mühendislik hizmeti, yazılım, ekipman ve ölçüm sistemleri sunmakta, düzenlediğimiz eğitimler ile firmaların tasarım, imalat ve Ar-Ge ekiplerine ileri düzey mühendislik uygulamaları ile analiz ve simülasyon teknolojileri hakkında bilgiler vermekteyiz.

Fren pistonu, soğutucu, güç aktarım elemanı ve elektronik kart kutusu gibi parçaları alüminyum malzemeden soğuk dövme yöntemi ile üretmekteyiz.

Endüstriyel uygulamaların yanı sıra üniversiteler tarafından yürütülen akademik çalışmalar ve Ar-Ge projelerinde yer alarak yeni imalat yöntemlerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Mühendislik Fakültesi öğrencilerine yönelik düzenlediğimiz teknoloji günlerinde öğrencilerin sahip olduğu teorik bilgileri desteklemek amacıyla gelişmiş mühendislik yaklaşımlarının, endüstriyel uygulamalardaki kullanım alanları ile ilgili bilgiler paylaşmaktayız.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.